Skip to content

Asmeninė fotosesija

Jei trokštate išskirtinių pojūčių ir norite nustebinti  artimą, mylimą žmogų – Rolls-Royce kaip tik Jums!

Fotosesija – neabejotinai ištaiginga dovana Jums ir Jūsų brangiems žmonėms. Tai prasmingai praleistas laikas ir neblėstantys prisiminimai nuotraukose.

Šv. Valentino dieną įamžinkite savo meilės prisipažinimą, jaukumą, nes nuostabiausia dovana – nuotraukos su neišdildomais prisiminimais.

Jausminga meilės fotografija – tai vidinis pasaulis, gilus žvilgsnis, švelnus prisilietimas…

Fotosesija su Rolls-Royce leis Jums pajusti išskirtinią prabangą ir suteiks elegancija dvelkiančius prisiminimus.

Asmeninėse fotosesijose mūsų rekomenduotas fotografas geranoriškai patars ką paslėpti, o ką pabrėžti , bus atidus detalėms. Nuspręskite, kokių nuotraukų norėsite – romantiškų ar aistringų, ir mes įgyvendinsime Jūsų norus.

Fotosesija su Rolls-Royce automobiliu – tai unikali ir aristokratiška Jūsų šventė.

Ypač rekomenduojame priešvestuvinę fotosesiją su Rolls-Royce. Tai ideali repeticija ir galimybė laisvai jaustis prieš objektyvą Jūsų Didžiąją dieną.

O vestuvių dieną su pasididžiavimu pademonstruosite svečiams savo sukurtą nuotraukų istoriją su karališkuoju Rolls-Royce!

Galerija

Automobilių nuomos rinkoje galime pasiūlyti aukščiausios klasės paslaugas už priimtiną kainą.  Stengiamės patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Žinome, kas yra geras prabangus automobilis ir kaip turi atrodyti jo komplektacija, todėl visi mūsų automobiliai yra aukščiausios klasės ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Mums svarbiausia klientas ir mes apie jį pagalvojame kiekvienoje įmanomoje situacijoje.

Atsiliepimai