Skip to content

Naujagimio parvėžimas namo

Ką tik gimęs vaikutis keliauja  į  namus-  juk  tai  išties  jaudinantis  ir  svarbus  įvykis  šeimos  nariams, o ypač  didelė  atsakomybė  tėveliui!

Mes  pasirūpiname  aukščiausio  lygio   saugia  ir  komfortiška  kelione  !

Mes  laikomės  visų  saugos  reikalavimų  ir  vadovaujamės  profesionalių  medikų  rekomendacijomis, tad  kūdikius  vežame  specialioje  jam  skirtoje   ir  pritaikytoje sėdynėje- kėdutėje. Iso Fix  sistemos  dėka  automobilinė  kėdutė  visada  tvirtai  ir  stabiliai  sutvirtinta  su  automobilio  rėmu.

Rolls-Roys  salone  komfortiškai  jausis  ir naujagimio  mama, o  saugus  grįžimas  namo  taps  maloniu  prisiminimu  visam  gyvenimui  ir  leis  plačiau  pažinti  pasaulį  ne  tik  Jums, bet  ir  mažajam  šeimos  nariui.

Galerija

Automobilių nuomos rinkoje galime pasiūlyti aukščiausios klasės paslaugas už priimtiną kainą.  Stengiamės patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Žinome, kas yra geras prabangus automobilis ir kaip turi atrodyti jo komplektacija, todėl visi mūsų automobiliai yra aukščiausios klasės ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Mums svarbiausia klientas ir mes apie jį pagalvojame kiekvienoje įmanomoje situacijoje.

Atsiliepimai