Skip to content

Rolls Royce Ghost

Valandinis įkainis

Nuo 250 EUR / val.

Baltas odinis salonas

DVD grotuvas

Avikailio kilimėliai

5 keleiviai

Rolls Royce Ghost

XX amžiaus pradžia buvo ypatinga – partnerystė tarp dviejų genijų, sėkmingo inžinieriaus Henry Royce ir vienos iš didžiausių Jungtinės Karalystės automobilių parduotuvių savininko, Charles Rolls, turėjo neeilinę įtaką automobilių industrijai – buvo pradėti kurti „Rolls-Royce“ automobiliai.

Po trijų metų „Rolls-Royce“ išleido „1907 Silver Ghost“ automobilį. Su šiuo modeliu kompanija parodė, koks komfortabilus gali ir turėtų būti kiekvienas mašinos salonas, o kritikai „Silver Ghost“ vadino „geriausiu pasaulyje automobiliu“.

Kompanija naujus mašinų modelius leisdavo retai, tačiau rekordus ir apdovanojimus graibstė vieną po kito. Būtent „Rolls-Royce“ varikliais varomos mašinos tuo metu buvo greičiausios pasaulyje, būtent ši kompanija pirmoji sukūrė V12 variklį ir būtent Charles Rolls ir Henry Royce įkurta įmonė buvo viena inovatyviausių pasaulyje.

Todėl nieko nuostabaus, jog sėkmė nuo „Rolls-Royce“ nenusisuko ir toliau – XX amžiaus šeštame dešimtmetyje „Rolls-Royce“ automobiliais pradėjo naudotis ir iki šiol naudojasi karališkoji šeima, o septintame dešimtmetyje šio gamintojo mašinas vairavo daugelis garsiausių pasaulio žmonių.

Tada šią kompaniją ištiko kiek sunkūs laikai, bet „Rolls-Royce“ automobiliai buvo ir toliau leidžiami. 1980 metais „Rolls-Royce“ įsigijo „Vickers“, o dešimtajame dešimtmetyje visiems pasaulyje žinomas gamintojas „BMW“ įsigijo teisę gaminti prabangiuosius „Rolls-Royce“ automobilius.

Nors „Rolls-Royce“ perėjo per daugybės savininkų rankas, gaminimo tradicija išliko ta pati – visi „Rolls-Royce“ modeliai, net ir patys naujausi, yra gaminti rankomis ir dėmesys yra skiriamas net mažiausioms detalėms. Galime net neabejoti, jog Henry Royce ir Charles Rolls tikrai džiaugtųsi šiuolaikiniais „Rolls-Royce“ modeliais.

„Rolls-Royce Ghost“ pirmą kartą pristatytas buvo 2009 metais Šanchajuje, šio modelio dizainą kūrė Andreas Thurner, o už inžineriją buvo atsakingas Hielmut Riedl, žmogus, kuris buvo atsakingas ir už „Phantom“ modelio kūrimą.

Šis modelis yra sukurtas remiantis septintosios serijos „BMW“ modelių brėžiniais, tačiau, kaip ir galima buvo tikėtis, „Ghost“ buvo smarkiai modifikuotas. „Rolls-Royce Ghost“ yra vienas iš prabangiausių ir elegantiškiausių pasaulio automobilių, kuriuo važinėjasi visas pasaulio elitas. „Ghost“ yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, salono viduje – tik medžiagos iš gamtos, šlifuotos rankomis, o po jūsų kojomis – kilimėliai iš avies vilnos. „Rolls-Royce“ rūpinasi netgi smulkiausiomis savo automobilių detalėmis, todėl sėdėdami „Ghost“ jausitės tarsi rūmuose.

Galerija

Automobilių nuomos rinkoje galime pasiūlyti aukščiausios klasės paslaugas už priimtiną kainą.  Stengiamės patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Žinome, kas yra geras prabangus automobilis ir kaip turi atrodyti jo komplektacija, todėl visi mūsų automobiliai yra aukščiausios klasės ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Mums svarbiausia klientas ir mes apie jį pagalvojame kiekvienoje įmanomoje situacijoje.

Atsiliepimai